Stavíme na kvalitě a zkušenostech
  • +420 607 937 444
  • Zavolejte nám

O společnosti ZERASTAV s.r.o.

Počátek naší činnost se datuje k 12. březnu 2011. Právě tehdy vznikla stavební firma ZERASTAV s.r.o. Z menšího kolektivu cca 5 osob soustředěného kolem jednatele společnosti Ing. Radka Železného se postupně vyprofiloval tým čítající v současnosti až 30 osob. Náš tým je tvořen jak mladými perspektivními lidmi s chutí přinášet do projektů inovativní prvky, tak zkušenými pracovníky s několikaletou praxí ze stavebního trhu. Díky tomuto vyváženému mixu jsme vždy schopni zákazníkovi nabídnout to nejlepší řešení jeho projektu.

Objem odvedené práce naší společností každým rokem dynamicky rostl. V prvním roce jsme realizovali celkem 12 zakázek spíše menšího charakteru. Následující rok se celkový počet dokončených zakázek rozšířil již na 54. A od roku 2013 převyšujeme každý rok více než 100 realizovaných zakázek ročně. Naše nejvýznamnější zakázky jsou uvedeny na stránce reference.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály na trhu a přizpůsobujeme se aktuálním trendům a požadavkům na výstavbu. Disponujeme veškerou stavební technikou potřebnou k realizaci jakýchkoliv zakázek z oblasti pozemního stavitelství. V neposlední řadě pravidelně absolvujeme školení těch nejvyhlášenějších dodavatelů materiálů a neustále se vzděláváme v oboru.

Děláme i na velkých projektech
Žádný projekt pro nás není příliš malý a žádný pro nás není příliš velký.
Vždy najdeme nejlepší řešení
Každou práci odvádíme na 100 %. Největší odměnou pro nás je vaše spokojenost.
Široké portfolio služeb
Stavby, rekonstrukce, přípojky, opravy komunikací nebo dokončovací práce.