Stavíme na kvalitě a zkušenostech
  • +420 607 937 444
  • Zavolejte nám

Nabízené služby

Realizace pozemních staveb

Provádíme realizace pozemních staveb z oblastí rodinných domů a bytových, občanských a průmyslových staveb. Naše klienty provázíme od úplného počátku realizace projektové dokumentace přes samotnou výstavbu objektu až po jeho kolaudaci. Našim zákazníkům jsme vždy nablízku, aby výsledná realizace splňovala jejich vysněná přání.

Zateplování budov

Zateplování budov provádíme podle osvědčených postupů a za používání těch nejvhodnějších materiálů pro konkrétní realizaci, protože žádné dva projekty nejsou stejné. Neustálá kontrola a preciznost zajišťují 100% využitelnost vlastností zateplovacích materiálů pro snížení vašich nákladů na energie.

Rekonstrukce budov

Zajišťujeme dílčí i kompletní rekonstrukce budov i jiných objektů. Od menších činností týkajících se oprav, nátěrů, nebo zateplení fasád domů až po větší realizace kompletních úprav interiérů a exteriérů. Jsme vždy připraveni navrátit vašim budovám jejich původní krásu.

Provádění obkladů a dlažeb

Naši pracovníci zajišťují kvalitní provedení vnějších i vnitřních obkladů (kuchyně, koupelny, WC, schodiště, …) a dlažeb (příjezdové cesty, parkoviště, terasy, haly, …).

Malířské práce

Provádíme malířské práce rodinných domů a bytů, interiérové a fasádní nátěry včetně vyrovnání a tmelení nerovných povrchů. Nabízíme široký výběr barev pro váš byt či dům.

Dokončovací práce

Realizujeme drobné zednické a sádrokartonářské práce, pokládání podlahových krytin, terénní úpravy a mnoho dalších činností, které jakýkoliv váš projekt vyladí do posledních detailů.

Opravy komunikací a vozovek

Sanace vozovek, opravy trhlin, údržba a jiné služby spojené s pozemními komunikacemi. Na to všechno máme odborníky, kteří profesionálně odvádí svou práci všude tam, kde je třeba.

Voda, kanalizace, plyn

Přípojky vody stejně jako vybudování kanalizace jsou základem každé stavby. V inženýrských sítích se vyznáme. Obstaráváme kompletní výstavbu a rekonstrukci vodovodních přípojek, rozvodů plynu i kanalizace.

Rekonstrukce vstupních schodišť

Nejen opotřebený vzhled, ale především bezpečnost hraje významnou roli v rozhodování o rekonstrukci vstupních schodišť. Proto jejich realizaci doporučujeme neodkládat. Obraťte se na nás – postaráme se o kompletní rekonstrukci schodišť panelových domů, bytových domů, rodinných domů i administrativních budov.