Stavíme na kvalitě a zkušenostech

Stavební společnost ZERASTAV s.r.o. realizuje výstavbu pozemních staveb včetně projektové dokumentace, provádí zateplování a rekonstrukce budov a dokončuje práce, kterými Vás ostatní dodavatelé nepotěšili.

Počátek naší činnost se datuje k 12. březnu 2011. Právě tehdy vznikla stavební firma ZERASTAV s.r.o. Z menšího kolektivu cca 5 osob soustředěného kolem jednatele společnosti Ing. Radka Železného se postupně vyprofiloval tým čítající v současnosti až 30 osob. Náš tým je tvořen jak mladými perspektivními lidmi s chutí přinášet do projektů inovativní prvky, tak zkušenými pracovníky s několikaletou praxí ze stavebního trhu. Díky tomuto vyváženému mixu jsme vždy schopni zákazníkovi nabídnout to nejlepší řešení jeho projektu.

Objem odvedené práce naší společností každým rokem dynamicky rostl. V prvním roce jsme realizovali celkem 12 zakázek spíše menšího charakteru. Následující rok se celkový počet dokončených zakázek rozšířil již na 54. A od roku 2013 převyšujeme každý rok více než 100 realizovaných zakázek ročně. Naše nejvýznamnější zakázky jsou uvedeny na stránce reference.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály na trhu a přizpůsobujeme se aktuálním trendům a požadavkům na výstavbu. Disponujeme veškerou stavební technikou potřebnou k realizaci jakýchkoliv zakázek z oblasti pozemního stavitelství. V neposlední řadě pravidelně absolvujeme školení těch nejvyhlášenějších dodavatelů materiálů a neustále se vzděláváme v oboru.

Přemýšlíte o úsporách nákladů na vytápění Vašeho domu? Chtěli byste realizovat zateplení domu nebo jeho rekonstrukci, ale nenašli jste vhodnou stavební firmu, která by zateplení nebo rekonstrukci objektu provedla podle Vašich představ? Už nehledejte, stavební společnost ZERASTAV s.r.o. je pro Vás ta pravá. Zateplování a rekonstrukce budov provádíme dle ověřených postupů, s těmi nejlepšími materiály, které jsou na trhu dostupné.